Косметичний туалетний столик зі світлодіодним дзеркалом і табуреткою
8 080 ₴
7 272 ₴
- В наявності
- Код: 2784 (FC)
+380 (98) 101-44-66
Торговый отдел- +380 (99) 101-44-66Торговый отдел
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Косметичні туалетні столики — предмет водіння всіх жінок, призначений тільки для них. Це місце відпочинку, де можна зручно наносити макіяж або укладати волосся.Для точного макіяжу потрібне гарне освітлення, тому ми обладнали дзеркало практичною світлодіодною підсвіткою, яка може світитися аж трьома кольорами. залежно від потреб. Світильники розміщуються навколо дзеркала, тому що світло має падати на обличчя рівномірно, щоб на ньому не утворилися тіні.Туалетний столик також прекрасно вписується в простір дитячої кімнати, це мрія кожної маленької принцеси! Діти із задоволенням сховають у ящики свої шпильки, першу косметику або щоденник.Червоний і стильний туалетний столик — це одночасно прикраса будь-якого інтер'єру та практичний предмет меблів, який використовується для повсякденних процедур. Він додасть інтер'єру зовсім інше вимірювання. Він дасть змогу зібрати всі найважливіші засоби для макіяжу та догляду в одному місці, робити макіяж і укладати волосся щодня. Він виготовлений вручну, до комплекту входить зручний табурет із м'якою оббивкою. Обладнаний обертовим дзеркалом зі світлодіодною підсвіткою і 3 ящиками для прикрас та аксесуарів. На нього ми можемо розмістити нашу улюблену косметику. Товар для самостійного збирання. колір: білий, загальна висота: 137,0 см, висота до стільниці: 77,0 см, висота місця для ніг: 60,5 см, розміри стільниці: ширина: 80,0 см, глибина: 40,0 см, розміри дзеркала: висота: 40,0 см, ширина: 30,0 см, розміри табурета: висота: 44,0 см, глибина: 30,0 см, ширина: 40,0 см, внутрішні розміри. верхній ящик: ширина: 13,2 см, довжина: 9,5 см, висота: 6,2 см, внутрішні розміри. нижній ящик: ширина: 48,0 см, довжина: 28,0 см, висота: 6,2 см, світлодіодна підсвітка: ДА, кількість світлових точок: 10, регулювання кольору світла: ТАК, типи кольорів світла: теплий, холодний, нейтральний, джерело живлення: мережі, EAN: 5902759977952, розміри паковання: 88,0 x 37,0 x 48,0 см, вага нетто: 17,5 кг, вага брутто: 19,0 кг, Стан Нове, Код виробника 2784, Бренд Funfit, Глибина меблів 40, Ширина меблів 80, Висота меблів 137, Колір меблів білий, Оздоблення Матова, Кількість ящиків 3, Меблі самозбірна, Додаткова інформація Підсвітки, табурет у комплекті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jasted |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| PO | Toaletka kosmetyczna z lustrem LED i taboretem |
| TM | Jasted |
| Код виробника | 2784 |
| Загальна висота | 137,0 см |
| Світлодіодна підсвітка | Да |
| Колір | Білий |
| внутрішні розміри Нижній висувний ящик | ширина 48,0 см, довжина 28,0 см, висота 6,2 см. |
| внутрішні розміри верхній ящик | ширина 13,2 см, довжина 9,5 см, висота 6,2 см. |
| висота до стільниці | 77,0 см |
| висота місця для ніг | 60,5 см |
| розміри дзеркала | висота 40,0 см, ширина 30,0 см |
| розміри стільниці | ширина 80,0 см, глибина 40,0 см |
| размеры табурета | висота 44,0 см, глибина 30,0 см, ширина 40,0 см. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 272 ₴











