ЕЛЬГЕ ВИСИТЬ НА ЛІПІКЕЇСКЛЮЧЧЧИЙ КРАЩЕННЯ — незвичайне Чарівний гномик із бородою стане чудовою прикрасою вашого дому. Він додасть квартирі святкову атмосферу. Як відомо, карлик — помічник св. Санта. Тож це принесе вашим близьким багато радості та усмішок. Це чудова ідея для різдвяної прикраси перед тим, як поставити ялинку.УНІВЕРСАЛЬНИЙ — прикраса практична та універсальна. Прикрашати ним квартиру можна не тільки на Різдво. Лепрекон Він матиме чудовий вигляд на столі, комоді, полиці та під ялинкою.ВООЗМОЖНІСТЬ ПІДВІШИВАННЯ + ПІДВІЖНІ РУЧКИ І НІЖКИ – у гнома на руках і ногах прикріплені липучки. У цьому варіанті ви можете прикріпити його до штанів або до поруччя драбини. У карлика також рухомі руки та ноги, тому він може мати вигляд як ті, хто сидить, так і висячи. Цей унікальний різдвяний ґаджет стане яскравою різдвяною прикрасою!ТРИКОТАЖНА КЕПКА ПРОФІЛЬ Гномік виготовлений із якісного фетру та пластику. Завдяки спеціальному дротовому профілю в кепці можна змінити її форму.СПЕЦИФІКАЦІЯ — колір: червоний/сірий; матеріал: фетр/пластик; розміри того, хто сидить, ельфа (довжина/ширина): 42 х 27 х 7 см; висота наявності карлика: 60 см; вага: 0,128 кг, вага в пакованні: 0,130 кг.ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ колір: червоний/сірий; матеріал: фетр, пластик; розміри того, хто сидить, ельфа (довжина/ширина): 42 х 27 х 7 см висота прилеглої карлика: 60 см вага: 0,128 кг вага в пакованні: 0,130 кг СПЕЦИФІКАЦІЯ колір — червоний/сірий, матеріал — фетр/пластик, розміри того, хто сидить, ельфа (довжина/ширина) — 42 х 27 х 7 см, висота прилеглого карлика — 60 см, колір — червоний/сірий, матеріал — фетр, пластик, вага — 0,128 кг, вага в пакованні — 0,130 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RUHHY |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5904463315624 |
| Код виробника | 20360 |
| СПЕЦІФІКАЦІЯ колір | червоний/сірий |
| Вага | 0,128 кг |
| Вага в упаковці | 0,130 кг |
| висота власника, що стоїть | 60см |
| Матеріал | фетр, пластик |
| розміри того, хто сидить, ельфа (довжина/ширина) | 42 х 27 х 7 см |
| Колір | червоний/сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 356 ₴











