СВЕТОВА ЗАНУТОВА СЕТЧАТИЙ 160 LED / ПІТАНІЯ USB / ПУЛЬТ ДК / ЦВЕТ СВІТА: ХОЛОДНИЙ БІЛИЙСВЕТОДИОДНЕ ОСВІТЛЕННЯ В 8 РЕЖИХ ОСВІТЛЕННЯ — це унікальне шторне освітлення із сітчастим мотивом має світлодіодну підсвітку, завдяки чому створює унікальне та неповторна прикраса будь-якого інтер'єру та саду. Світильники живляться електрикою від мережі. Крім того, ви можете вибрати з 8 різних послідовностей освітлення: постійне, повільне загасання, освітлення, хвиля, миготіння, послідовність, комбінація, спалах.160 ЕНЕРГОСБЕРЕГАЮЧІХ СВЕТОДИОДНИХ ЛАМП — завдяки тому, що лампи світлодіодні, вони споживають мало енергії та не виділяють тепло. Вони також характеризуються великим часом роботи від 15 000 годин до навіть 35 000 годин. У прикрашенні 160 світлодіодів, які освітлять навіть найтемніший інтер'єр і зроблять його затишним і атмосферним.ВОДІОПРОНИКНАЕМІСТЬ — прикраса водонепроникна до IP44, а це означає, що вона захищена від потрапляння всередину сторонніх тіл діаметром понад 1 мм і від бризок води з усіх боків. Ідеально підходить як для квартири, так і для саду, освітлюючи, наприклад, вхідні двері або сад.ПУЛЬТ + ТАЙМЕР — до комплекту входить пульт із 8 режимами освітлення та вимикач. Він також має дистанційне регулювання яскравості. Крім того, він має таймер, який під час увімкнення програмується на 6 годин світла, потім у нього 18-годинна перерва та знову 6 годин світла.ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ — колір дроту: зелений; кількість режимів освітлення: 8; тип освітлення; ВЕЛ; світлий колір: холодний білий; кількість світлодіодів: 160; клас водонепроникності: IP44; водій: так; джерело живлення: мережа; потужність: 1,4 Вт; напруга: 5В; довжина шнура живлення: 220 см; розміри сітки (висота/ширина): 260х200см; вага: 0,586 кг; вага в упаковці: 0,649 кгТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ колір дроту: зелена кількість режимів освітлення: 8 тип освітлення; ВЕЛ світлий колір: холодна біла кількість світлодіодів: 160 клас водонепроникності: IP44 водій: так джерело живлення: мережа потужність: 1,4 Вт напруга: 5 В довжина шнура живлення: 220 см розміри сітки (висота/ширина): 260х200 см вага: 0,586 кг вага в упаковці: 0,649 кгВКЛЮЧНО: мережа віддалена колір дроту — зелений, кількість режимів освітлення — 8, світлий колір — холодний білий, кількість світлодіодів — 160, клас водонепроникності — IP44, водій — так, джерело живлення — мережа, потужність — 1,4 Вт, напруга — 5 В, довжина шнура живлення — 220 см, розміри сітки (висота/ширина) — 260х200 см, вага — 0,586 кг, вага в пакованні — 0,649 кг, колір дроту — зелений, напруга — 5 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iso Trade |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5900779941694 |
| Код виробника | 19760 |
| водій | Да |
| Довжина шнура живлення | 220 см |
| Джерело живлення | мережа |
| Клас водонепроникності | IP44 |
| кількість режимів освітлення | 8 |
| Кількість світлодіодів | 160 |
| Потужність | 1,4 Вт |
| Напруга | 5В |
| світлий колір | холодний білий |
| колір дроту | зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 578,40 ₴











