СТОЯЧІ ДІВУШКИ З МОЖЛИВІСТЬМ ПРИВ'ЯЗКИ НАБІР 2 шт.UNIVERSAL — прикраса практична та універсальна. Прикрашати нею будинок можна не тільки на Різдво. Гном матиме чудовий вигляд на письмовому столі, комоді, полиці та під ялинкою.УНІКАЛЬНЕ КРАШЕННЯ — ці дуже милі гноми з бородою стануть чудовою прикрасою вашого дому. Вони нададуть квартирі святкову атмосферу. Як відомо, це помічники св. Микола. Вони подарують вашим близьким багато радості та усмішок. Це чудова ідея для різдвяної прикраси перед прикрасою ялинки.ВИСКАВІСТЬ — гномики виготовлені з якісного фетру та пластику. Завдяки додатковому навантаженню всередині фігурки стійкі. Вони стійкі до пошкоджень і не пошкодяться у разі падіння.DWACOLOURS OF GALLERY — у наборі два спрайти. У першого ельфа червона шапка та сірий живіт, у другого — протилежні кольори. Що надає родзинки прикрашенню.ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ - колір: сірий/білий/червоний; матеріал: фетр + пластик; розміри (довжина/ширина): 29/7 см; загальна довжина: 93 см; вага комплекту: 0,107 кг.ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: колір: сірий/білий/червоний матеріал: фетр + пластик розміри (довжина/ширина): 29/7 см загальна довжина: 93 см вага: 0,107 кгВКЛЮЧНО: 2 лігрекони колір — сірий/білий/червоний, матеріал — фетр + пластик, розміри (довжина/ширина) — 29/7 см, загальна довжина — 93 см, вага комплекту — 0,107 кг, колір — сірий/білий/червоний, вага — 0,107 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MALATEC |
| Країна виробник | Польща |
| Тип житлової будівлі | Квартири |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5900779940000 |
| Код виробника | 17251 |
| Вага | 0,107 кг |
| вага комплекту | 0,107 кг. |
| Матеріал | фетр + пластик |
| Загальна довжина | 93 см |
| розміри (довжина/ширина) | 29/7 см |
| Колір | сірий/білий/червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 378,40 ₴





