-10%41 день

Комплект постільної білизни свинка пеппа 140х200 + 70х90 см CARBOTEX 5902689453144
1 978 ₴
1 780,20 ₴
- В наявності
- Код: 5902689453144 (WY)
Комплект постільної білизни свинка пеппа 140х200 + 70х90 см CARBOTEX 5902689453144В наявності
1 978 ₴1 780,20 ₴
+380 (98) 101-44-66
Торговый отдел- +380 (99) 101-44-66Торговый отдел
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ліцензійна постільна білизна розміром 140х200 + 70х90 см — ідеальна пропозиція для маленьких шанувальників свинки Пеппи. Він був виготовлений зі 100% бавовни найвищої якості. Для неї характерні стійкі та дуже насичені кольори, які зберігаються навіть після багатьох прань. Його перевага — застібка-блискавка. Завдяки малюнку постільна білизна ідеально впишеться в дитячу кімнату До комплекту входять: Підковдра Подушка Характеристики: Колір: різнокольоровий Матеріал: 100% бавовна Розміри підковдри: 140 х 200 см Розміри наволочки: 70 х 90 смОсновні характеристики Товара : Виробник Карботекс Ліцензія Винце ПеппаКомплект постільної білизниРозміри наволочки: 70 х 90 см Розміри підковдри: 140 х 200 см Материал: 100% Бавовна Молоток Ємія сертифікат Oeko-Tex Standard 100Матеріал безпечний для дітей Висока якість виготовлення;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| PO | Komplet po cieli winka peppa 140x200 + 70x90 cm |
| TM | CARBOTEX |
| Код товару | 5902689453144 |
| Матеріал | 100% бавовна |
| Наволочка з розмірами | Підковдра з розмірами |
| Розміри наволочки | 70 х 90 см |
| Розміри підковдри | 140 х 200 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 780,20 ₴
