-10%41 день

Комплект постільної білизни Бінг 160х200 + 70х80 см CARBOTEX BING191112
1 978 ₴
1 780,20 ₴
- В наявності
- Код: BING191112 (WY)
Комплект постільної білизни Бінг 160х200 + 70х80 см CARBOTEX BING191112В наявності
1 978 ₴1 780,20 ₴
+380 (98) 101-44-66
Торговый отдел- +380 (99) 101-44-66Торговый отдел
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ліцензійна постільна білизна розміром 160х200 + 70х80 см — ідеальна пропозиція для маленьких шанувальників Bing. Він був виготовлений зі 100% бавовни найвищої якості. Для неї характерні стійкі та дуже насичені кольори, які зберігаються навіть після багатьох прань. Його перевага — застібка-блискавка. Завдяки малюнку постільна білизна ідеально впишеться в дитячу кімнату До комплекту входять: Підковдра Подушка Характеристики: Колір: Розмальовний матеріал: 100% бавовна Розміри підковдри: 160 х 200 см Розміри наволочки: 70 х 80 смОсновні характеристики Товара : Виробник CarbotexBing licenseКомплект постільної білизниРозміри наволочки: 70 х 80 см Розміри підковдри: 160 х 200 см Материал: 100% Бавовна диміє сертифікат Oeko-Tex Standard 100Матеріал безпечний для дітей Високу якість виготовлення;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| PO | Komplet po cieli bing 160x200 + 70x80cm |
| TM | CARBOTEX |
| Код товару | BING191112 |
| Матеріал | 100% бавовна |
| Наволочка з розмірами | Підковдра з розмірами |
| Розміри наволочки | 70 х 80 см |
| Розміри підковдри | 160 х 200 см |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 780,20 ₴
