Кігтеточка, лежанка для котів з оглядовим майданчиком, 4 рівні
1 880 ₴
1 692 ₴
- В наявності
- Код: 3814 (FC)
+380 (98) 101-44-66
Торговый отдел- +380 (99) 101-44-66Торговый отдел
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кігтеточка FUNFIT обов'язково виправдає очікування вашого вихованця. Він зручний, у ньому досить місця, щоб лягти та розім'ятися, зроблений із приємного на дотик плюшевого матеріалу. Стілець обтягнутий міцною мотузкою із сизалю, на вершині якої розміщений оглядовий майданчик. Ідеальна кігтеточка для вашої кішки! Багато місця для відпочинку. Стабільна конструкція. 3 рівні. Оглядовий майданчик. Підвісна іграшка. Стілець обтягнутий міцною мотузкою із сизалю, ідеально підходить для заточування кігтів.Відтілений приємним на дотик і міцним плюшевим матеріалом. Товар для самостійного збирання. EAN: 5902759974012, колір: сірий, загальна ширина: 40,0 см, загальна глибина: 49,0 см, загальна висота: 80,0 см, основа: 40,0 х 40,0 см, довжина гамака: 23,5 см, глибина гамака: 10,5 см, довжина мотузки: 25,0 см, глибина платформи: 6,0 см, висота до першого рівня: 37,0 см, висота стовпа: 70,0 см, кількість рівнів: 3, товщина основи: 2,0 см, матеріали: сизаль, м'який плюш, ДСП, розміри: 40,0 х 14,0 х 40,0 см, вага нетто: 3,6 кг, вага брутто: 4,05 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jasted |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5902759974012 |
| PO | Drapak, legowisko dla kota z platform obserwacyjn 4 poziomy |
| TM | Jasted |
| База | 40,0 х 40,0 см |
| Код виробника | 3814 |
| Загальна висота | 80,0 см |
| Загальна глибина | 49,0 см |
| Загальна ширина | 40,0 см |
| Стан | Нове |
| глибина гамака | 10,5 см |
| глибина платформи | 6,0 см |
| довжина гамака | 23,5 см |
| довжина рядка | 25,0 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 692 ₴








