Кігтеточка FUNFIT обов'язково виправдає очікування вашого вихованця. Він зручний, має багато місця для лежання та затишний будиночок, виготовлений із приємного на дотик плюшевого матеріалу. Стілби обтягнуті міцною мотузкою із сизалю, нагорі два оглядові майданчики.Ідеальна кігтеточка для вашої кішечки!Много місця для відпочинку.Затишний будиночок.Стабічна конструкція.5 рівнів.Дві оглядові майданчики.Насті іграшки. Столи обтягнуті міцною мотузкою із сизалю, що ідеально підходить для заточування кігтів. Оббиті приємним на дотик і міцним плюшевим матеріалом. Товар для самостійного збирання. EAN: 5902759973657, колір: сірий, загальна ширина: 59,0 см, загальна глибина: 54,0 см, загальна висота: 117,0 см, основа: 49,0 см х 35,0 см, висота до першого рівня: 44,0 см, висота другої платформи Розмір: 110,0 см, висота першого майданчика: 80,0 см, розміри будиночка: 35,0 х 35,0 х 27,0 см, кількість рівнів: 5, розміри майданчиків: 29,0 х 29,0 см, товщина основи: 2,0 см, матеріали: сизаль мотузка, м'який плюш, ДСП, розміри: 50,0 х 29,0 х 36,0 см, вага нетто: 9,6 кг, вага брутто: 10,24 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jasted |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5902759973657 |
| PO | Drapak, legowisko dla kota z budk 5 poziom w |
| TM | Jasted |
| База | 49,0 см х 35,0 см |
| Код виробника | 3813 |
| Загальна висота | 117,0 см |
| Загальна глибина | 54,0 см |
| Загальна ширина | 59,0 см |
| Стан | Нове |
| висота другої платформи | 110,0 см |
| висота до першого рівня | 44,0 см |
| висота першої платформи | 80,0 см |
| розміри будинку | 35,0 х 35,0 х 27,0 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 132 ₴










