Ідеальна кігтеточка для вашої маленької кішки! Башеньку для кішки можна використовувати як іграшку та ліжечко.Когтеточка обладнана: Інтенсивною іграшкою на мотузці. Виготовлена з безпечних матеріалів.Шерша обмотана сизалевою мотузкою.Обивка ніжна на дотик і міцна. Виріб можна зібрати самостійно. EAN: 5902759973626, загальна висота 44,0 см, основа: 30,0 см, товщина основи: 2,0 см, довжина стовпчика: 42,0 см, діаметр стовпа: 7,0 см, довжина шнура з іграшкою: 24,0 см, матеріали: мотузка із сизалю, м'який плюш, ДСП, розміри: 32,0 см х 10,0 см х 37,0 см см, вага нетто: 1,22 кг, вага брутто: 1,36 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jasted |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5902759973626 |
| PO | Drapak dla kota s upek do drapania |
| TM | Jasted |
| База | 30,0 см |
| Діаметр поста | 7,0 см |
| Код виробника | 3812 |
| Матеріали | мотузка із сизалю, м'який плюш, ДСП |
| Загальна висота | 44,0 см |
| Стан | Нове |
| Товщина основи | 2,0 см |
| вага нетто | 1,2 кг |
| довжина мотузки з іграшкою | 24,0 см |
| довжина поста | 42,0 см |
| розміри | 32,0 см х 10,0 см х 37,0 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 787,50 ₴




