Ідеальна кігтеточка для вашої маленької кішки! Вишку для кішки можна використовувати як іграшку та ліжечко Когтеточка обладнана: Має дві кабінки, у яких може сховатися кішка Підвісні іграшки Дві оглядові майданчики Зручна лежанка у формі трубки Дві зручні круглі форми Кроваті Дуже стійкі. від цього залежить безпека Кота Виготовлені з безпечних матеріалів Стоби обмотані сизалевою мотузкою Обивка ніжна на дотик і міцна виріб вимагає самостійного збирання. EAN: 5902759971783, загальна висота 275,0 см, ширина: 104,0 см, глибина: 56,0 см, основа: 61,0 см х 45,0 см, висота першого майданчика: 51,0 см, діаметр стійок: 7,0 см, кількість рівнів: 9, матеріали: сізаль, м'який плюш, ДСП, діаметр трубки: 19,0 см, розміри: 61,0 х 30,0 х 46,0 см, вага нетто: 18,5 кг, вага брутто: 19,5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jasted |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5902759971783 |
| PO | Drapak sufitowy dla kota XXXL |
| TM | Jasted |
| База | 61,0 см х 45,0 см |
| Глибина | 56,0 см |
| Діаметр стійок | 7,0 см |
| Діаметр трубки | 19,0 см |
| Код виробника | 3811 |
| Кількість рівнів | 9 |
| Матеріали | мотузка із сизалю, м'який плюш, ДСП |
| Загальна висота | 275,0 см |
| Стан | новий |
| Ширина | 104,0 см |
| висота першої платформи | 51,0 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 932 ₴











