Ідеальна кігтеточка для вашої маленької кішки! Вишку для кішки можна використовувати як іграшку та ліжечко.Когтеточка обладнана: Має кабінку, у якій може ховатися кішка.Підвісну іграшку.Дві оглядові майданчики.Зручна трубчаста лежанка.Дуже стійка — Від цього залежить безпека кішки. Виготовлений із безпечних матеріалів.Трубки обгорнути.Сизалева мотузка.Обивка ніжна на дотик і міцна. Виріб вимагає самостійного збирання. EAN: 5902759979468, загальна висота 93,0 см, ширина: 37,0 см, основа: 31,0 см х 31,0 см, верхня платформа: 24,5 см х 24,5 см, розміри першої платформи: 30,5 см х 30,5 см, висота першої платформи: 62,0 см, висота до ліжка: 46,0 см, довжина стовпців: 295 см, діаметр стовпчиків: 6,0 см, кількість рівнів: 5, матеріали: мотузка із сидіння, м'який плюш, ДСП, розміри: 35,0 см х 32,0 см х 32,0 см, вага нетто: 5,0 кг, вага брутто: 5,5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jasted |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5902759979468 |
| PO | Drapak dla kota 5 poziom w |
| TM | Jasted |
| База | 31,0 см х 31,0 см |
| Діаметр стійок | 6,0 см |
| Код виробника | 3331 |
| Загальна висота | 93,0 см |
| Стан | Нове |
| Ширина | 37,0 см |
| верхня платформа | 24,5 см х 24,5 см |
| висота до ліжка | 46,0 см |
| висота першої платформи | 62,0 см |
| довжина постів | 29,5 см |
| розміри першої платформи | 30,5 см х 30,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴









