Ідеальна кігтеточка для вашої маленької кішки! Вежку для кішки можна використовувати як іграшку та лежанку Кігтеточка обладнана: Має кабінку, у якій кішка може сховатися Толстовку мотузку, підвішену вертикально Інтригувальну іграшку на пружині Три оглядові майданчики Дуже стійкий — від цього залежить безпека кішки. Виготовлений із безпечних матеріалів.Трубки обмотані сизальною мотузкою.Обивка ніжна на дотик і міцна. Виріб вимагає самостійного збирання. EAN: 5902759979451, загальна висота 107,0 см, ширина: 65,0 см, глибина: 51,0 см, основа: 40,0 см х 40, 0, розміри першої платформи: 35,0 см х 26,0 см, діаметр верхньої платформи: 29,5 см, розміри друга платформа: 40,0 см х 30,0 см, діаметр стояків: 6,0 см, кількість рівнів: 5, матеріали: сизаль, м'який плюш, ДСП, розміри: 41,0 см х 19,0 см х 41,0 см, вага нетто: 6,8 кг, загальна вага: 7,4 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jasted |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5902759979451 |
| PO | Drapak dla kota 5 poziom w |
| TM | Jasted |
| База | 40,0 см х 40,0 см |
| Глибина | 51,0 см |
| Діаметр стійок | 6,0 см |
| Код виробника | 3330 |
| Кількість рівнів | 5 |
| Загальна висота | 107,0 см |
| Стан | новий |
| Ширина | 65,0 см |
| діаметр верхнього майданчика | 29,5 см |
| розміри другої платформи | 40,0 см х 30,0 см |
| розміри першої платформи | 35,0 см х 26,0 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 926 ₴











