У кішок є звичка дряпати кров, тому для них корисно мати можливість задовольнити свої потреби в спеціально відведеному місці.Когтеточка FUNFIT, безумовно, виправдає очікування вашого вихованця. Він зручний, має багато місця для лежання та затишний будиночок, виготовлений із приємного на дотик плюшевого матеріалу. Столи обтягнуті міцною мотузкою із сизалю, зверху два оглядові майданчики. Ідеальна кігтеточка для вашої кішечки! Багато місця для відпочинку. Затишний будиночок. Стабільна конструкція. 4 рівні. Два оглядові майданчики. Підвісний. іграшка.Стоїки обтягнуті міцною сизалевою мотузкою, що ідеально підходить для заточування кігтів.Обшиті приємним на дотик і міцним плюшевим матеріалом. Товар для самостійного збирання. EAN: 5902759978430, колір: сірий, загальна ширина: 44,0 см, загальна глибина: 34,0 см, загальна висота: 71,0 см, основа: 44,0 х 34,0 см, висота першої платформи: 45,5 см, висота стійок: 40,0 см, розміри будинку: 34,0 х 29,0 х 30,0 см, висота входів у будинок: 18,0 см, ширина входів у будинок: 20,5 см, кількість рівнів: 4, розміри майданчика: 30,0 х 30,0 см, товщина основи Розмір: 2,0 см, матеріали: сизаль, м'який плюш, ДСП, розміри: 42,0 х 31,0 х 33,5 см, вага нетто: 4,5 кг, вага брутто: 5,8 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jasted |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5902759978430 |
| PO | Drapak, legowisko dla kota z budk 4 poziomy |
| TM | Jasted |
| База | 44,0 х 34,0 см |
| Код виробника | 2764 |
| Загальна висота | 71,0 см |
| Загальна глибина | 34,0 см |
| Загальна ширина | 44,0 см |
| Стан | Нове |
| висота першої платформи | 45,5 см |
| висота під'їздів до будинку | 18,0 см |
| висота стійок | 40,0 см |
| розміри будинку | 34,0 х 29,0 х 30,0 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴







