Ідеальна кігтеточка для вашої маленької кішки! Башенку для кішки можна використовувати як іграшку та лежанку Кігтеточка обладнана: Має дві кабінки, у яких кішка може сховатися шезлонги, тераси, на яких кошеня може відпочити Драбина Круглі платформи та Маленький будиночок можна обертати. стійкий — тому від нього залежить безпека кішки. Виготовлений із безпечних матеріалів.Трубки обмотані сизалевою мотузкою.Обивка ніжна на дотик і міцна. Виріб вимагає самостійного збирання. EAN: 5902759975828, колір: сірий, загальна висота 131,0 см, ширина: 58,5 см, основа: 49,0 см х 49,0 см, діаметр стійок: 6,5 см, діаметр верхнього майданчика: 29,0 см, кількість рівнів: 7, матеріали Склад: Мотузка із сизалю, м'який плюш, ДСП, розміри: 50,5 см х 23,0 см х 50,5 см, вага нетто: 13,45 кг, вага брутто: 14,25 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jasted |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5902759975828 |
| PO | Drapak dla kota 7 poziom w |
| TM | Jasted |
| База | 49,0 см х 49,0 см |
| Діаметр стійок | 6,5 см |
| Код виробника | 1608 |
| Кількість рівнів | 7 |
| Матеріали | мотузка із сизалю, м'який плюш, ДСП |
| Загальна висота | 131,0 см |
| Стан | Нове |
| Ширина | 58,5 см |
| діаметр верхнього майданчика | 29,0 см |
| розміри | 50,5 см х 23,0 см х 50,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 312 ₴










