висота: 180,0 см, ширина: 100,0 см, глибина: 60,0 см, матеріал: оцинкована сталь, плита МДФ, товщина профілю: 0,7 мм, товщина плити МДФ: 4,0 мм, кількість полиць: 5, максимальне навантаження на полицю: 200,0 кг, спосіб встановлення: пресований, колір: сріблястий, призначення: гараж, склад, підвал, пральна, офіс, EAN: 5902759971776, розміри паковання: 101,5 х 60,5 х 6,0 см, вага нетто: 17,9 кг, вага брутто: 18,4 кг, кількість паковань: 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jasted |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| PO | Rega metalowy magazynowy 180x100x60 cm |
| TM | Jasted |
| Висота | 180,0 см |
| Глибина | 60,0 см |
| Код виробника | 3784 |
| Кількість полиць | 5 |
| Максимальне навантаження на полицю | 200,0 кг |
| Матеріал | оцинкована сталь, плита МДФ |
| Товщина плити МДФ | 4,0 мм |
| Товщина профілю | 0,7 мм |
| Ширина | 100,0 см |
| метод складання | пресований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 520 ₴











