Металева складська полиця 180x100x50 см ПРОЧНА КОНСТРУКЦІЯ ЗРУЧНЕ ЗБЕРІГАННЯ МЕТАЛІЧНИЙ КАРКАС ТОЛИТА ПЛІТА МДФО НАГРУЗКА ДО 1000 КГ! ПРОСТЕ СБІРКА Металева складацька полиця FUNFIT HOME&OFFICE чудово підійде для подвала, гаража, складу, а також у магазині, офісі або домашньому архіві. Полиця складана, має 5 полиць із товстої плити МДФ, що дає змогу розмістити на кожній полиці продукти вагою до 175 кілограмів! Посилений сталевий профіль забезпечує чудову стійкість і збереження збережених речей.Наш склад розміром 180 см х 100 см х 50 см Характеристика полиці: Металевий оцинкований каркас із товстих профілів 5 міцних полиць із товстої плити МДФ Можливість регулювання висоти полиць Можливість поділу полиці на дві менші Швидкі та легке збирання запресовкою. Пластикові ковпачки для додаткової стійкості.Інструкція польською мовою додається. висота: 180,0 см, ширина: 100,0 см, глибина: 50,0 см, матеріал: оцинкована сталь, плита МДФ, товщина профілю: 0,7 мм, товщина плити МДФ: 4,0 мм, кількість плит полиць: 5, максимальне навантаження на полицю: 200,0 кг, спосіб встановлення: пресований, колір: сріблястий, призначення: гараж, склад, підвал, пральня, офіс, EAN: 5902759979994, розміри паковання: 101,5 x 50,5 x 6,0 см, вага нетто: 16,5 кг, вага брутто: 17,0 кг, кількість паковань: 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jasted |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| PO | Rega metalowy magazynowy 180x100x50 cm |
| TM | Jasted |
| Висота | 180,0 см |
| Глибина | 50,0 см |
| Код виробника | 3783 |
| Кількість полиць | 5 |
| Максимальне навантаження на полицю | 200,0 кг |
| Матеріал | оцинкована сталь, плита МДФ |
| Товщина плити МДФ | 4,0 мм |
| Товщина профілю | 0,7 мм |
| Ширина | 100,0 см |
| метод складання | пресований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴











