Металева складська полиця 150х75х30 см ПРОЧНА КОНСТРУКЦІЯ З ПОРОШКОВИМ ПОКРИТІЕМ, ЧОРНА ЗРУЧНЕ ЗБЕРІГАННЯ МІСТКАЛІЧНИЙ КАРКАС ТОЛСТА ПЛІТА МДФО НАГРУЗКА ДО 875 КГ ПРОСТА ВСТА ВСТАНОВЛЕННЯ Металева складська полиця FUNFIT &HOFICE чудово підійде як у підвалі, гаражі, на складі, так і в магазині, офісі або офісі..домашній архів.Полиця складається з 5 полиць із товстої плити МДФ, тому на кожній полиці можна розмістити продукти вагою до 175 кілограмів! Посилений сталевий профіль забезпечує чудову стійкість і збереження збережених речей.Наши розміри 150 см х 75 см х Характеристики складської полиці завширшки 30 см: Каркас з оцинкованого металу з товстими профілями. 5 міцних полиць із товстої плити МДФ. Можливість регулювання висоти полиць. Можливість поділу полиці на дві менші. Швидке та просте збирання запресовування. Пластик. кришки, що забезпечують додаткову стійкість.Інструкція польською мовою додається. висота: 150,0 см, ширина: 75,0 см, глибина: 30,0 см, матеріал: сталь із порошковим покриттям, плита МДФ, товщина профілю: 0,55 мм, товщина плити МДФ: 4,0 мм, кількість полиць: 5, максимальне навантаження на полиці: 175,0 кг, спосіб встановлення: пресований, колір: сріблястий, призначення: гараж, склад, підвал, пральня, офіс, EAN: 5902759979666, розміри паковання: 76,8 x 30,5 x 6,1 см, вага нетто: 9,1 кг, вага брутто: 9,5 кг, кількість паковань: 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jasted |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| PO | Rega metalowy magazynowy 150x75x30 cm CZARNY |
| TM | Jasted |
| Висота | 150,0 см |
| Глибина | 30,0 см |
| Код виробника | 3780 |
| Кількість полиць | 5 |
| Максимальне навантаження на полицю | 175,0 кг |
| Матеріал | сталь із порошковим покриттям, плита МДФ |
| Товщина плити МДФ | 4,0 мм |
| Товщина профілю | 0,55 мм |
| Ширина | 75,0 см |
| метод складання | пресований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 494 ₴










