Металева складська полиця 150x75x30 см ПРОЧНА КОНСТРУКЦІЯ ЗРУЧНЕ ЗБЕРІГАННЯ МЕТАЛІЧНИЙ КАРКАС ТОЛИТА ПЛИТА МДФО НАГРУЗКА ДО 875 КГ! ПРОСТЕ СБІРКА Металева складацька полиця FUNFIT HOME&OFFICE чудово підійде для подвала, гаража, складу, а також у магазині, офісі або домашньому архіві. Полиця складається з 5 полиць із товстої плити МДФ, що дає змогу розмістити на кожній полиці продукти вагою до 175 кілограмів! Посилений сталевий профіль забезпечує чудову стійкість і збереження збережених речей.Наша складська полиця розміром 150 см х 75 см х 30 см Характеризується: Металевий оцинкований каркас із товстих профілів 5 міцних полиць із товстої плити МДФ Можливість регулювання висоти полиць Можливість поділу полиці на дві менші Швидкі та легке збирання запресовки Пластик ковпачки для додаткової стійкості.Інструкція польською мовою додається. висота: 150,0 см, ширина: 75,0 см, глибина: 30,0 см, матеріал: оцинкована сталь, плита МДФ, товщина профілю: 0,55 мм, товщина плити МДФ: 4,0 мм, кількість полиць: 5, максимальне навантаження на полицю: 175,0 кг, спосіб встановлення: пресований, колір: сріблястий, призначення: гараж, склад, підвал, пральня, офіс, EAN: 5902759979253, розміри упаковки: 76,8 х 30,5 х 6, 1 см, вага нетто: 9,1 кг, вага брутто: 9,5 кг, кількість паковання: 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jasted |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| PO | Rega metalowy magazynowy 150x75x30 cm |
| TM | Jasted |
| Висота | 150,0 см |
| Глибина | 30,0 см |
| Код виробника | 3266 |
| Кількість полиць | 5 |
| Максимальне навантаження на полицю | 175,0 кг |
| Матеріал | оцинкована сталь, плита МДФ |
| Товщина плити МДФ | 4,0 мм |
| Товщина профілю | 0,55 мм |
| Ширина | 75,0 см |
| метод складання | пресований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 422 ₴











