Металева складська полиця 180х90х40 см ПРОЧНА КОНСТРУКЦІЯ ЗРУКЦІЯ ЗРУЧНЕ ЗБЕРІГАННЯ МЕТАЛІЧНИЙ КАРКАС ТОЛИНА ПЛИТА МДФО НАГРУЗКА ДО 875 КГ!ПРОСТЯ СБІРКА Металева склада полиця FUNFIT HOME&OFFICE чудово підійде для використання в підвалі, гаражі, гаражі складі, а також у магазині, офісі або домашньому архіві. Полиця складається з 5 полиць із товстої плити МДФ, що дає змогу розмістити на кожній полиці продукти вагою до 175 кілограмів! Посилений сталевий профіль забезпечує чудову стійкість і збереження збережених речей.Наша складська полиця розміром 180 см х 90 см х 40 см Характеризується: Металевий оцинкований каркас із товстих профілів 5 міцних полиць із товстої плити МДФ Можливість регулювання висоти полиць Можливість поділу полиці на дві менші Швидкі та легке складання запресовкою Пластик ковпачки для додаткової стійкості.Інструкція польською мовою додається. висота: 180,0 см, ширина: 90,0 см, глибина: 40,0 см, матеріал: оцинкована сталь, плита МДФ, товщина профілю: 0,55 мм, товщина плити МДФ: 4,0 мм, кількість полиць: 5, максимальне навантаження на полицю: 175,0 кг, спосіб встановлення: пресований, колір: сріблястий, призначення: гараж, склад, підвал, пральня, офіс, EAN: 5902759979277, розміри упаковки: 91,8 х 40,5 х 5, 8 см, вага нетто: 11,5 кг, вага брутто: 11,9 кг, кількість паковань: 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jasted |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| PO | Rega metalowy magazynowy 180x90x40 cm |
| TM | Jasted |
| Висота | 180,0 см |
| Глибина | 40,0 см |
| Код виробника | 3264 |
| Кількість полиць | 5 |
| Максимальне навантаження на полицю | 175,0 кг |
| Матеріал | оцинкована сталь, плита МДФ |
| Товщина плити МДФ | 4,0 мм |
| Товщина профілю | 0,55 мм |
| Ширина | 90,0 см |
| метод складання | пресований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴











