Каркасний садовий басейн Avenli 540x250x100 см КОМПЛЕКТ 16-в-1 ПРОЧНИЙ МАТЕРІАЛ ЗРУЧНЕ ЗБЕРІГАННЯ МЕТАЛІЧНИЙ КАРКАС 3-СТУПЕРЧИНА ЛЕСТНИЦЮ ШВИДКЕ ВСТАНОВАННЯ ВМІСТАННЯ 11 060 ЛІТРІ ВОДИ ЛЕГК ЕЛІВ ЕФЕКТІВ БАМЕРМОРОМ ХІМОРІМ ХІМ ХЛЯ ТЕРOLЛЯ PЛЯРOL ATIS! ЗА ПОКУПКА F У АВТОРІЗОВАНОГО ПРОДАВЦЯ ВИ ПОЛУЧАЄТЕ ГАРАНТЮ ВИСОКОГО ЯКОСТІ.! Почувайтеся у відпустці у власному саду або на терасі. Ваші діти забудуть про нудьгу, а ви розслабитеся в освіжній воді після напруженого робочого дня.Басейн має бути встановлений на ґрунті, треба уникати будь-яких нерівностей, що стирчать коренів і бруду, яка може його пошкодити.. Крім того, басейн не треба розміщувати на похилій поверхні. Набір призначений для дітей віком від 6 років. У басейні можуть бути кілька людей. Розширювальний садовий басейн Avenli розміром 540 см х 250 см х 100 см характеризується: Міцним матеріалом: 3-шаровим ПВХ-матеріалом, міцними бічними стінками, що забезпечують стійкість до погодних умов, стирання й Хімія Міцний каркас: Забезпечує стійкість усього басейну Хімія для басейну: Багатофункціональний препарат у формі таблеток для постійної дезінфекції води в басейні Проста система фільтрації: Електричний насос очищає воду від будь-яких примесей. До комплекту входить один картриджний фільтр, який можна промивати під проточною водою.Зручне дозування хімікатів: для розчинення хімікатів для басейну в таблетках використовується дозатор із 4-ступеневим регулюванням. Пам'ятайте, ніколи не кидайте таблетки прямо у воду, позаяк це може призвести до знебарвлення покриття басейну.Ремонтний комплект: Для ремонту пошкоджених поверхонь. Аксесуари для під'єднання насоса: Фільтри, затискачі та шланги для під'єднання насоса до басейну.Інструкція польською мовою додається. У КОМПЛЕКТ 16-в-1 ВХОДИТЬ: Басейн 540 см x 250 см x 100 см Металевий каркас Драбина З'єднувачі каркаса Фільтр-насос фільтр для насоса Шланги насоса Ремкомплект Дозатор хімікатів для басейну — поплавець Термометр для басейну 10 кубиків хімікатів для басейну (сіль для басейну) Інструкція в Фільтри-сітки Polish Хомут для шлангів Зливний клапан із можливістю приєднання садового шланга. Бренд: Avenli, місткість: 90% — 11060 л, продуктивність насоса: 3028 л/год, матеріал: 3-шаровий ПВХ, довжина басейну: 540,0 см, ширина басейну: 250,0 см, висота басейну: 100,0 см, висота поверхні води: 90,0 см, каркас: метал, EAN: 5902759979000, У КОМПЛЕКТ ВХОДЯТ: басейн, триступенева драбина, металевий каркас, фільтр-насос, з'єднувачі рами, шланги насоса, ремкомплект, дозатор хімікатів для басейну, термометр для басейну, 10 кубиків хімії для басейну, інструкція на польською мовою. , сітчасті фільтри, хомути для шлангів, зливний клапан, прокладки, фільтр насоса, розміри: 52,5 х 51,5 х 120,0 см, 48,0 х 48,0 х 108,5 см, маса нетто: 55,25 кг, 37,9 кг, маса брутто: 61,25 кг, 42,9 кг, кількість паковань: 2
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jasted |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5902759979000 |
| PO | Basen ogrodowy stela owy 540x250x100cm ZESTAW 16w1 |
| TM | Jasted |
| Висота водного дзеркала | 90,0 см |
| Ємність | 90% - 11060л |
| ККД насоса | 3028 л/год |
| Код виробника | 3118 |
| Матеріал | 3-шаровий ПВХ |
| Відмітка | Авенлі |
| рамка | метал |
| Ширина басейну | 250,0 см |
| висота басейну | 100,0 см |
| довжина басейну | 540,0 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴











