НАБІР ДЛЯ ЧИСТКИ БАСЕЙНА, ПИЛЕСУ DNA, 249 см, ХОРОШО РОБОТАЄ, ЗРУЧНЕ ЗБЕРІГАННЯ, ЗРУЧНИЙ В ВИСОКОВНІ, ПОКУПНА В ОФІЦІАЛЬНОГО ПРОДАВЦЯ, ВИ ПРИГОДЖУЄте ГАРАНТІЮ ВИСОКОЇ КАЧОСТІ!Набір для чищення, який допомагає підтримувати наш басейн. Це незамінний елемент для власників садових басейнів. Завдяки цьому ми збережемо чудову якість і прозорість води. Набір для чищення басейну AVENLI завдовжки 249 см містить: Універсальні та змінні насадки для пилососа та скребка, які виправдають ваші очікування Економія, ефективність і зручність Легкість і простота використання. У КОМПЛЕКТ ВХОДЯТ: Палиця завдовжки 249 см зі змінними шкребковими насадками Скребок із прикріпленою сіткою Пилосос (можна під'єднати до садового шланга) з однією багаторазовою насадкою для сміття. загальна довжина: 249,0 см, ширина всмоктувального Наконечника: 25,0 см, ширина нетто: 22,5 см, довжина нетто: 22,3 см, діаметр конектора: 1,5 см, довжина стрижня: 225,0 кг, довжина сумки: 16,5 см, У КОМПЛЕКТ ВХОДЯТ: алюмінієва ручка, бруд мішок, насадка-присосок, насадка сіткою, розміри: 49,0 см x, 260 см x 8,0 см, вага нетто: 0,5 кг, вага брутто: 1,0 кг, кількість паковань: 1
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jasted |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| PO | Zestaw do czyszczenia basenu odkurzacz dna 249cm |
| TM | Jasted |
| У КОМПЛЕКТ МІСТИТЬ | алюмінієвий стрижень, мішок для сміття, всмоктувальний наконечник, сітчастий наконечник |
| Діаметр роз'єму | 1,5 см |
| Довжина сітки | 22,3 см |
| Код виробника | 3114 |
| Загальна довжина | 240 см |
| Стан | Нове |
| Ширина всмоктувального наконечника | 25,0 см |
| вага нетто | 0,5 кг |
| довжина вала | 225,0 кг |
| довжина сумки | 16,5 см |
| розміри | 49,0 см х 26,0 см х 8,0 см |
| ширина сітки | 22,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴





