Каркасний садовий басейн Avenli 457x84 см КОМПЛЕКТ «16 в 1» ПРОЧНИЙ МАТЕРІАЛ ЗРУЧНЕ ЗБЕРІГАННЯ МЕТАЛІЧНИЙ КАРКАС ШВИДКЕ ВСТАНОВАННЯ МІСТОВА 12 400 ЛІТРІ ВОДИ ЛЕГКА ЕМПАТЯ ЕФЕКТИВНА СИСТАМА ФІЛЬТАНОВА НАДОРНИЙ СИДЯ БАГА БАСЕЙ БАСТИНА ХІМНА ХІМНА ДЛЯ БАССЕЙНА! ПОКУПКА В АВТОРІЗОВАНОГО ПРОДАВЕНЬ, ВИ ПОЛУЧАЄТЕ ВИСОКЕ ЯКІСТЬ ГАРАНТІЯ! Почувайтеся у відпустці у власному саду або на терасі. Ваші діти забудуть про нудьгу, а ви розслабитеся в освіжній воді після напруженого робочого дня. Басейн треба встановлювати на землі, і треба уважно стежити за нерівностями, що виступають корінням і брудом, які можуть його пошкодити. Крім того, басейн не треба розміщувати на похилій поверхні. Набір призначений для дітей віком від 6 років. У басейні можуть бути кілька людей.Садовий каркасний басейн Avenli розміром 457 см х 84 см характеризується: Міцним матеріалом: 3-шаровий ПВХ-матеріал, міцними бічними стінками, що забезпечують стійкість до погодних умов, стирання та хімічним речовинам. Міцний. Каркас: Забезпечує стійкість усього басейну Хімія для басейну: Багатофункційний препарат у формі таблеток для постійної дезінфекції води в басейні Проста система фільтрації: Електричний насос очищає воду від будь-яких домішок. До комплекту входить один картриджний фільтр, який можна промивати під проточною водою.Зручне дозування хімікатів: для розчинення хімікатів для басейну в таблетках використовується дозатор із 4-ступеневим регулюванням. Пам'ятайте, ніколи не кидайте таблетки прямо у воду, позаяк це може призвести до знебарвлення покриття басейну Ремкомплект: Для ремонту пошкоджених поверхонь Чохол для басейну: Покрита поверхня буде захищена від дощу або листя, а сама покриття буде добре утримуватися завдяки кріпильний канат.Термометр для басейну: Завдяки термометру, що входить до комплекту, ви можете легко відрегулювати температуру води на свій смак, не ризикуючи скупатися в неприємну холодну воду.Аксесуари для під'єднання насоса: Фільтри, затискачі та шланги для під'єднання насоса до комплекту входить інструкція польською мовою. У КОМПЛЕКТ 16-в-1 ВХОДИТЬ: Басейн 457 см x 84 см. Кришка басейнуФільтр-насосФітр для насосаШланги для насосаМеталічний каркасРемкомплект Сірники металевого каркасаДОзатор хімікатів для басейну — поплавець Термометр для басейну10 кубиків хімії для басейну (сіль для басейну) Руководство польською мовою Сітчасті фільтри Шланг хомути Сливний клапан з можливістю приєднання садового шлангаУщільнення EAN: 5902759978393, Бренд: Avenli, місткість: 90% — 12400 л, продуктивність насоса: 2006 л/год, висота поверхні води: 75,5 см, матеріал: 3-шаровий ПВХ, діаметр басейну: 457 см, висота басейну: 84 см, каркас: метал, В КОМПЛЕКТ ВХОДЯТ: басейн, металевий каркас, фільтр-насосос, шланги насоса, фільтр насоса, дозатор хімікатів для басейну з термометром, покриття для басейну, ремкомплект, інструкція польською мовою, 10 кубиків хімії для басейну, розміри: 46,5 см x 36,0 см x 117,0 см, вага нетто: 42,0 кг, вага брутто: 46,0 кг, кількість паковань: 1
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jasted |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5902759978393 |
| PO | Basen ogrodowy stela owy Avenli 457x84cm 16w1 |
| TM | Jasted |
| У КОМПЛЕКТ МІСТИТЬ | басейн, металевий каркас, фільтр-насос, шланги насоса, фільтр насоса, дозатор хімікатів для басейну з термометром, чохол для басейну, ремкомплект, інструкція польською мовою, 10 кубиків хімії для басейну |
| Висота водного дзеркала | 75,5 см |
| Ємність | 90% - 12400 л |
| ККД насоса | 2006 л/год |
| Код виробника | 2822 |
| Матеріал | 3-шаровий ПВХ |
| Відмітка | Авенлі |
| рамка | метал |
| висота басейну | 84 см |
| діаметр басейну | 457 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 932 ₴











