Косметичка мешочек багажник органайзер косметика Aptel CA22
1 986 ₴
1 787,40 ₴
- В наявності
- Код: CA22 (AP)
+380 (98) 101-44-66
Торговый отдел- +380 (99) 101-44-66Торговый отдел
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Надзвичайно практична косметичка для подорожей. Обладнаний безліччю відсіків різного розміру та призначення, додатковою перевагою є можливість їхнього переведення. Додаткові кишені та відділення дадуть змогу заховати величезну кількість косметики. Багажник виготовлений із жорсткого пластику, що захищає вміст від випадкових пошкоджень. Чохол має блискавку та ручку для зручного перенесення.Особливості та характеристики товару: Надзвичайно практична дорожня косметичка.обладнана безліччю відділень різного розміру та призначення, додатковою перевагою є можливість їх переведення. Виготовлена з жорсткого пластику, що захищає вміст від випадкового пошкодження Чохол має блискавку та ручку для зручного перенесення Матеріал: жорсткий пластик (поліестер) Міцна блискавка Знімна ручка для перенесення Регульовані відділення в основному відділенні Додаткова кишеня для дрібниць у верхньому клапані 12 відділень для пензлів (роздільні від основного відділення клапаном на липучці) Розміри (зовнішні): 40 см x 29 см x 13 см Колір: чорний; Код виробника — APT_CA22, Бренд — Aptel, Основний колір — чорний, Висота виробу — 13 см, Ширина виробу — 40 см, Глибина виробу — 29 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| CO | 90.29 |
| PO | CA22 KOSMETYCZKA ETUI KUFEREK ORGANIZER KOSMETYKI |
| TM | Aptel |
| Висота продукту | 13 см |
| Глибина продукту | 29 см |
| Домінувальний колір | чорний |
| Код виробника | CA22 |
| Ширина продукту | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 787,40 ₴







