Вітрина для ювелірних виробів, постачання для вашого магазину. Вітрина на підставці, на неї можна легко повісити браслети. Ідеально підходить для демонстрації прикрас. Обтягнута матеріалом, що імітує замшу, сірого кольору. Дуже легко миється. - Довжина: 23,2 см. - Висота: 16 см. - Довжина стопи: 10 см. - Ширина стопи: 7,1 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jasted |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Підставка |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5903678536145 |
| PO | Ekspozytor, Stojak Na Bi uteri Bransoletki Szary E54Sz |
| Висота | 16 см |
| Довжина ноги | 10 см |
| Код виробника | E54SZ |
| Ширина нижнього футеру | 7,1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 379,50 ₴


