Вітрина для вашого магазину. Вітрина на підставці, на неї можна легко повісити браслети. Ідеально підходить для демонстрації прикрас. Обтягнута матеріалом, що імітує замшу, сірого кольору. Дуже легко миється. - Довжина: 23,6 см. - Висота: 13,5 см. - Довжина стопи: 10,2 см. - Ширина стопи: 7,1 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jasted |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Тип | Підставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5900779377103 |
| PO | Ekspozytor, Stojak Na Bi uterie Bransoletki Szary E13 |
| Висота | 13,5 см |
| Довжина ноги | 10,2 см |
| Код виробника | E13 |
| Ширина нижнього футеру | 7,1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 366 ₴



