Відгуки про компанію nebbia24.com
- Ніна
Після отримання посилки крісло було у відмінному стані. Зібрати легко. Виглядає чудово як на фото. Дякую за крісло.
- Сергій К.
- Едуард К.
- Покупець
- Олексій
Рекомендую, все чітко!
- Покупець
- Эдуард Х.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Покупець
- Покупець
- Мовчан А.
Стул под заказ, чуть больше чем за 7 дней приезжает. Товар соотвествует описанию.
