Кошик
+380 (98) 101-44-66
+380 (99) 101-44-66
nebbia24.com

Відгуки про компанію nebbia24.com

  • Євген В.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Олег Г.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Анна К.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Замовляли товар з Польщі, зв'язалися швидко, товар прибув швидко, ціною та якістю задоволені. Продавець надійний, рекомендую.

  • Наталья Щ.
    Добре
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Статуэтки лебедей получила. Они очень красивые. Описание актуально. Единственное, ждать пришлось долго. Заказала 21.12 получила их 14.12
    Во всём остальном очень довольна. Спасибо 🙏

  • Татьяна Ш.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Володимир Ф.
    Дуже погано
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Запросили вислати 150грн наперед за доставку. Вейдерси прийшли через місяць після того. В описі заявлено виробництво Польща 43 р. Насправді - Китай, жахливої якості, розмір напевно 40 - 41. мені тісні (нога 41). На підошві значиться 43р., та Made in China). За доставку Нова пошта взяла ще 100гр. (Всього 250грн ?). Коротше, фірма Рога і копита. Не варто мати справи з ними.

  • Юлія Д.
    Дуже погано
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    замовила осушувач повітря ще 21листопада, сьогодні 12грудня товару досі нема, ніяк з митниці не виїде. Якби знала що з Польщі іде як з Китаю, замовила би на іншому сайті. Продавця не рекомендую.
    Хочу доповнити свій відгук і застерегти інших від такого продавця. Відразу на другий день після мого відгуку мені подзвонили і сказали що є осушувач, але видаліть негативний відгук. Що за шантаж, я не розумію!!!! Я сказала що видаляти нічого не буду, і прошу вислати нарешті моє замовлення, після чого вони повернули мені завдаток. Ще раз і ще раз НЕ рекомендую даного продавця - безсовісного і принципово наглого. Як тільки будете чути що товар має йти з Польщі, відразу відмовляйтесь, не тратьте марно часу і нервів!

  • Сергій Р.
    Дуже погано

    Відправили іншу модель плитки, яка не відповідала моєму замовленню. Від посилки відмовився. До того ж не повернули заставу в 200 грн. Може куплять собі півграма порядності.

  • Ярик А.
    Погано
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Выше цены указанной сайте, получил примерно через 30 дней

  • Ирина К.
    Дуже погано
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    торговцы воздухом.