Відгуки про компанію nebbia24.com
- Анна З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Михаил Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Залишився задоволеним обслуговуванням - швидко та якісно виконали замовлення. Рекомендую.
- Андрій З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товар прийшов. Все ок.
- Олександр С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
звязались відразу, ввічливо обговорили всі особливості, доставка в обговорювані терміни, все дуже гарно!
- Анна З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Акира М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олег О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
цена больше чем указана на сайте.
женщина -продавец попросила перевести деньги на карту, хотя у вас на сайте указана возможность оплаты наложенным платежом.
товара до сих пор нет, прошло 7 дней с момента заказа. - Олена В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Продавець неввічливий. Відповідальність за товар не несе. Чекала 2 тижні.
Попередила, що подарунок, уточнила чи буде статуетка в коробочці, сказали, що "так".
Будьте готові отримати статуетку в смітті (див. фото). У відповідь почуєте, що вони не бачать, що відправлено і в якому стані. З претензією і бажанням вказати покупцеві, що це з ним щось не так...
В кінці кінців, запропонували 50 грн. на те, щоб купити коробочку на товар. Зі свого боку запропонувала зробити благодійний внесок на потреби притулку. Це було зроблено. Написала, як є, а висновки робити вам... - Молодоря О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
По поводу доставки вопрос нет, все как договаривались, а по поводу кондиционера могу сказать что он не соответствует описанию, комнату он не охлаждает даже самую маленькую, а немного охлаждает только тогда, когда направлен на тебя и очень с близкого ростояния, надеюсь хотя бы на обогрев будет нормально работать.
- ирина тиборовна п.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все відмінно
